نتایج جستجو برای عبارت :

شعر بهتان بتان

بهتان بتان، با تو توانم تاب!...
همه ام تب و بهت تو و...
تو به من توبه فرمایی!؟...
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...ء
تقدیم به مشوق شیوایی ام!...
#شعر #شاعر #ساسان_بهادرخان تلگرام و توئیتر: @sasanbah 
@sasanbah
به کانال من تشریف بیاورید!...
https://t.me/joinchat/AAAAAEPNC5-HOxS7aWU5eg
۶۷- واعظ شحه شناس روزگاریست ه سودای بتاندینمناست   غم اینکار نشاط دل غمگین من است دیدن لعل ترا دیدهجان بین باید   وین کجا مرتبه چشم جهانبین من است یارمن باشکه زیب فل و زینت دهر   از مه روی تو واشک چو پروین من است تامراعشق تو تعلیم سخنگفتن داد   خلق راورد … واعظ شحه شناس – روزگاریست که سودای بتان دین من است – غزل ۵۲
منبع : فالگیر
امروز چه اتفاقاتی در انتظار شما می باشد… فال روزانه خود را اینجا بخوانید
فال روزانه متولدین فروردین ماه
شما از خوشحالی روی پای خود بند نیستید و می‌خواهید کارهای عجیب و غریب انجام دهید. اما این اصلا اهمیتی ندارد!! شما با کارهای ناتمام زیادی روبرو شده اید و قادر نیستید از آنها فرار کنید. کاری نکنید که ناامیدی بهتان غلبه کند. این را هم بدانید که از کوره در رفتن نه دیگران را خوشحال تر می‌سازد و نه خودتان را!
ادامه مطلب
یک آیه از سوره ابراهیم با صدای استاد عبدالباسط که جز محافل مسجد الاقصی در اواسط دهه شصت هست.
وَإِذْ قَالَ إِبْرَاهِیمُ رَبِّ اجْعَلْ هَٰذَا الْبَلَدَ آمِنًا وَاجْنُبْنِی وَبَنِیَّ أَن نَّعْبُدَ الْأَصْنَامَ (35)و (یادآر) وقتی که ابراهیم عرض کرد: پروردگارا، این شهر را مکان امن و امان قرار ده و من و فرزندانم را از پرستش بتان دور دار.
بشنوید
از آب چشمم تازه شد با خون دل بنوشته ها،
با مکر و بهتان بافتند از تار ریشم رشته ها.
پنهان ز ما در غیب ما، هرجا بگویند عیب ما،
با آب روها شسته عیب بالا ز ما بنشسته ها.
در کوه و دشت و پشته ها؛ ناحقحق را کُشته ها،
سازد درو از کشته اش با داس حق در کشته ها.
 هرچند کوشد ترسویی در خویش بکشد ترس دل،
از غصه میرد با هوس، از شادی غمکُشته ها.
خوبان کنند ار کار زشت، باشد خطا یا سرنوشت،
فخری نماند، فرقی نماند از گفته و بنوشته ها.
سوزی بماند از ساز دل، رازی بماند ام
بسم اللهآیت‌الله شیخ محمد مومن قمی فقه‌دانِ توانا و صاحب‌رای یکی دو روز پیش درگذشت. عضو مجلس خبرگان رهبری و عضو دیرینِ شورای نگهبان بود. دروس خارج او از رادیو معارف پخش می‌شد و گاه شنوای آن بودم. بیانی رسا، مسلط و پُرانگیزه داشت.اخیراً مستندی با عنوان "بهتان" از سوی یک شبکه‌ی تلویزیونی وابسته به دولت انگلیس (بی‌بی‌سی فارسی) پخش شد که در آن تهمت نادرستی به آیت‌الله مومن قمی نسبت داده شد. دو نفر از مدعیان روشنفکری دینی (عبدالکریم سروش و محس
سلام آقای مدیر من دانش آموز کلاس ششم هستم که نام معلم من خانم نایبی است من می خواهم که چند موضوع بهتان بدهم تا یک مدرسه ی شاد داشته باشیم به نظر من این است که معلم های هنر را زیاد کنیدو زنگ های کلاس و تفریح را بیشتر کنید تا بتوانیم لحظات خوشی را کنار هم داشته باشیم و اینکه زمین فوتبال را بزرگ تر کنید و ورزش هایی مانند : والیبال و بسکتبال اضافه کنید و در دورتادور حیاط مدرسه گل های مختلف بکارید تا بوی خوش گل ها تمام مدرسه را فرابگیرد و هم زنگ تفریح
تهمت به جاودانگی درد می زدیم
با دردهایمان
بهتان به عشق
بیگانگی رسالت ما بود
#نصرت_رحمانی
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
[عکس 1280×1009]
مشاهده مطلب در کانال
زخم جفای یار که بر سینه مرهم است
از بخت من زیاده و از لطف او کم است
کودک دل است و دو و لعب دوست لیک
در قید اختلاط ز قید معلم است
پنهان گلی شکفته درین بزم کان نگار
خود را شکفته دارد و بسیار درهم است
شد مست و از تواضع بی‌اختیار او
در بزم شد عیان که نهان با که همدمست
ترسم برات لطف گدائی رسد به مهر
کان لعل خاتمیست که در دست خاتمست
از گریه‌های هجر شکست بنای جان
موقوف یک نم دیگر از چشم پر نمست
هر صبح دم من و سر کوی بتان بلی
شغلی است این که بر همهٔ کاری مق
با نام و یاد خدا
در این مطلب قصد داریم بهترین سایت کوتاه کننده لینک فارسی را بهتان معرفی کنیم که دارای امکانات شگفت انگیز در کنار کوتاه کردن لینک میباشد و دارای دامنه کوتاه و قدرت انتخاب از بین دامنه های مختلف سایت یک تیر (www.1ti.ir) را به جرعت میتوان بهترین سایت کوتاه کننده لینک فارسی دانست که دارای قابلیت های فراوانی میباشد که در ادامه به آنها اشاره میکنیم
ادامه مطلب
یک آیه از سوره نور با صدای استاد عبدالباسط که مقطعی از یک تلاوت مفقود هست که چند روز پیش منتشر شد. فکر میکنم جز استدیوهای دمشق در دهه پنجاه هست چون این سبک رو قبلا دیده بودم.
لَّوْلَا إِذْ سَمِعْتُمُوهُ ظَنَّ الْمُؤْمِنُونَ وَالْمُؤْمِنَاتُ بِأَنفُسِهِمْ
خَیْرًا وَقَالُوا هَٰذَا إِفْکٌ مُّبِینٌ(12)آیا سزاوار این نبود که چون (از منافقان) چنین بهتان و دروغها شنیدید مردان و زنان
مؤمن حسن ظنّشان درباره یکدیگر بیشتر شده و گویند: این دروغی است
اوصیکم به خواندن سایت ناداستان. بسیور لذت آور است. لینکش هم کردم در پیوندها. 
+ همه یا آلبوم دادن، یا دارن میدن، یه فصل از سریالا اومده، یا داره میاد. چه خبره :/ چرا یهو پلی شدن :|
+ تباها؟ اگر به مانند من جدیدا آهنگیون بی کلام بهتان بیشتر میخورد اوصیکم به این سایته. شبیه همون سایت موسیقی قبلیس. 
گوشیمو گم کردم! :| قبلا از خودم میپرسیدم چطور میشه یکی گوشیشو جا بذاره یا گم کنه؟ خودم شدم :/
داشتم از خودم میپرسیدم من هیچوقت ممکنه اسم بچمو بذارم آتریسا؟
تفال و حافظ‌خوانی امشب
هزار جهد بکردم که یار من باشیمرادبخش دل بی‌قرار من باشی
چراغ دیده شب زنده دار من گردیانیس خاطر امیدوار من باشی
چو خسروان ملاحت به بندگان نازندتو در میانه خداوندگار من باشی
از آن عقیق که خونین دلم ز عشوه اواگر کنم گله‌ای غمگسار من باشی
در آن چمن که بتان دست عاشقان گیرندگرت ز دست برآید نگار من باشی
شبی به کلبه احزان عاشقان آییدمی انیس دل سوکوار من باشی
شود غزاله خورشید صید لاغر منگر آهویی چو تو یک دم شکار من باشی
سه بوس
چینی‌ها ۴ افسانه بزرگ فولکلوریک دارند که یکی از آنها افسانه مار سپید یا بانویی در هیبت مار سپید است، افسانه‌ای که از دیرباز تا به امروز دهان به دهان در میان مردم چین چرخیده و در برخی روایات، تفاوت‌های جزیی در بطن قصه وجود دارد. نمی‌دانم چقدر درباره تخیل شرقی می‌دانید ولی باید بهتان بگویم که حد و میزان تخیل در داستان‌های شرقی از جمله کشور خودمان، به مراتب بیشتر از المان‌های تخیلی در داستان‌هایی چون ارباب حلقه‌ها و بازی تاج و تخت بوده و
تهمت و بهتان به اندازه اى زشت و زننده است که حتى شیطان هم از انجام دهنده آن دو بیزارى مى جوید.
عَنْ
مُفَضَّلِ بْنِ عُمَرَ  قَالَ لِی أَبُو
عَبْدِ اللَّهِ (ع):‏ مَنْ رَوَى عَلَى مُؤْمِنٍ‏ رِوَایَةً یُرِیدُ بِهَا شَیْنَهُ‏
وَ هَدْمَ مُرُوءَتِهِ لِیَسْقُطَ مِنْ أَعْیُنِ النَّاسِ أَخْرَجَهُ اللَّهُ مِنْ
وَلَایَتِهِ‏ إِلَى وَلَایَةِ الشَّیْطَانِ فَلَا یَقْبَلُهُ الشَّیْطَانُ
ادامه مطلب
 -نمی دانم با کلمات بیان کنم، یا اصلاً می شود که با کلمات بیانشان کرد؟ این دو آیا مگر از یک دنیا اند که حال یکی شان بخواهد دیگری را توصیف کند؟
احساس
به همین سادگی بیان شد...؛ دریغ از اینکه لطف کند ذرّه ای از آن حس را بهتان منتقل کند، در پنج حرف و یک کلمه می گوید و کلک اش را می کند.امّا آیا خود احساس به همین راحتی ها ول می کندت؟مگر یک موسیقی که با روح و روان ات بازی می کند [البتّه اگر اعتقادی به روح وجود داشته باشد :) ] ، فقط با همان یک بار شیفته شدنش
روز شادی است بیا تا همگان یار شویمدست با هم بدهیم و بر دلدار شویم

چون در او دنگ شویم و همه یک رنگ شویمهمچنین رقص کنان جانب بازار شویم

روز آن است که خوبان همه در رقص آیندما ببندیم دکان‌ها همه بی‌کار شویم

روز آن است که تشریف بپوشد جان‌هاما به مهمان خدا بر سر اسرار شویم

روز آن است که در باغ بتان خیمه زنندما به نظاره ایشان سوی گلزار شویم

شاعر: مولوی (مولانا)

#سید_جلال_الدین_محمد_بلخی
از غزلیات: دیوان شمس
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
از میان دام های شیطان، بدلی و سؤظن به همسر پر مشتری ترین دام است
شیطان به این وسیله مومنان را به عمیق ترین دره های ضلالت و تباهی سقوط میدهد.
دره های که خروج از آنان به سادگی امکان پذیر نیست....
شخص مومن با دیدن صحنه‌ای یا حرکتی یاشنیدن دروغی به شخص مقابل که اکثریت همسرش می‌باشد شک میکند.وقتی شک کرد شیطان پایه شک او را با تلقین به شخص،و وسوسه شدید مخاطب به فراموشی حرفهای ضد ونقیض دروغ و ت
خوشا عشقِ خوش آغازِ خوش انجام
همه ناکامی اما اصل هر کام
خوشا عشق و خوشا عهد خوش عشق
خوشا آغاز سوز آتش عشق
اگر چه آتش است و آتش افروز
مبادا کم که خوش سوزیست این سوز
چه خوش عهدیست عهد عشقبازی
خصوصا اول این جان گدازی
هر آن شادی که بود اندر زمانه
نهادند از کرانه در میانه
چو یکجا جمع شد آن شادی عام
شدش آغاز عشق و عاشقی نام
بتان کاردان خوبان پرکار
در آغاز وفا یارند وخوش یار
ولیکن از دمی فریاد فریاد
که عشق تازه گردد دیر بنیاد
نوای عشقبازان خوش نواییست
تجربه ی سوگ و از دست دادن همسر بدون شک یکی از سخت ترین مراحل زندگی هر فرد است.
مواجه شدن با چنین تجربه ای می تواند فرد را دستخوش اختلالات روحی متعددی ازجمله اضطراب، افسردگی  و یا استرس پس از سانحه کند و آگاهی از روش های بازیابی خویشتن آسیب دیده در اثر از دست دادن همسر کاملا ضروری است.
با ادامه ی مطلب همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید.
تغییرات زندگی در هنگام مرگ همسر
وقتی همسر شما فوت می کند، دنیای تان تغییر می کند. شما عزادار ه
مواجه شدن با چنین تجربه ای می تواند فرد را دستخوش اختلالات روحی متعددی ازجمله اضطراب، افسردگی  و یا استرس پس از سانحه کند و آگاهی از روش های بازیابی خویشتن آسیب دیده در اثر از دست دادن همسر کاملا ضروری است.
تغییرات زندگی در هنگام مرگ همسر

درمان دردها و التهابات زانو ، به هر دلیل که باشد، درمان دشواری است و به‌خصوص داروهای تجویز شده برای فایق آمدن بر آرتروز ، کوفتگی یا آسیب‌دیدگی همراه با عوارض جانبی سنگینی هستند که می‌توانند حتی آسیب زننده‌تر از آن درد اصلی باشند.
برای رهایی از این عوارض جانبی رژیم غذایی یکی از بهترین راه‌هاست. خیلی‌ها باور نمی‌کنند که رژیم غذایی به‌خصوص در دردهایی که منشا التهابی دارند، کارامدترین شیوه برای تسکین درد است. اما این موضوع حقیقت دارد. ا
برای انتخاب لباس عروس مناسب در درجه ی اول باید به فکر انتخاب مزون مناسب
باشید. مزونی که در عین داشتن تنوع کافی، قیمت هایی متناسب با جیب شما
داشته باشد. همچنین توجه داشته باشید خیاط مزون شرایط فیزیکی شما رو در
پیشنهاد دادن لباس عروس بهتان، در نظر بگیرد. مدیر مزون می تواند بهترین
مشاور شما در انتخاب لباس مورد نظرتان باشد. در دست داشتنِ یک لیست مزون های لباس عروس
که در آن این اطلاعات از مزون های مختلف در دسترس باشد، می تواند کمک
زیادی در انتخ
با ادامه ی مطلب همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید.تغییرات زندگی در هنگام مرگ همسر
معرفی افزونه کروم برای باز کردن جیمیل به راحتی 
این بار وبلاگ پر بار یک افزونه مخصوص کروم  پر بار مشتی بهتان معرفی کرده که با روندی که دارد می شود خیلی راحت با یک کلیک صندوق ایمیل خود را دید  . 

سمت چپ گوشه بالا مکان نمایش های افزونه های کروم در ادامه مطلب لینک دانلود گذاشته شده روی لینک کلیک کندی به راحتی اجراش کنید
اسم افزونه CloudCodes Insertable 

ادامه مطلب
پیامبر(صلی الله علیه وآله):فاسق چهارنشانه دارد:لهو , لغو, دشمنی و بهتان.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):سرآغاز نافرمانی خدا شش چیزاست:دوستی دنیا, دوستی ریاست, دوستی خوراک, دوستی راحتی, دوستی خواب و دوستی زنان.
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):از زشت ترین تکبرها, تکبرکسی است که در برابر خویشان وهمنوعان خود تکبر می ورزد.
امام صادق(علیه السلام):خداونددری ازامور دنیارابر بنده بازنکندجزء اینکه مانندآن دری ازحرص براو نگشاید.
امام صادق(علیه السلام)
او با خودش می‌اندیشد آفتابی نشدن در جاهایی که معمولا آدم‌های اهل کتاب و مطالعه سر و کله‌شان پیدا می‌شود، خوب است یا بد؟ اگر کتاب‌فروش جیحون اصلا یادش نباشد او را آخرین‌بار کی دیده، خوب است یا بد؟ اینکه بدون پرسش از فروشندگان دقیقا بداند کدام کتاب را در کدام قفسه پیدا کند خوب است یا بد؟ اینکه کتاب‌هایی را که می‌خواند در شبکه‌های اجتماعی مختلف جار نمی‌زند خوب است یا بد؟ اینکه لیستی از کتاب‌هایی که امسال قصد خوانش آنها را دارد در جایی
شهادت حضرت صدیقه طاهره (س)

شد فدک، بعد از پیمبر ، کفر و ایمان را محککرد رسوا خویشتن را دشمن از غصب فدکفاطمه ، لطف خفی، روح نبی ، جان علی استآنکه ذکر خیر او باشد همه ورد ملکعالم از ام ابیها نور هستی چون گرفتدارد او بر گردن خلق جهان حق نمکحضرت صدیقه اطهر، نمی گوید خلافکذب قول آن منافق هم، ندارد هیچ شکصحبت از ارث و وراثت، خود کمال ابلهی استپیش بانویی که مهر او سما است و سمکاز نبی گیرم، نماند ارث بر فرض محالحق ذی القربای پیغمبر، نبود از ما ترکمرد
به خرابات روم بهر نگهداری دلتا بر پیر کنم شکوه ز بیماری دلدل شب و روز بسوزد ز غم عشق بتانمن بسازم به غم و رنج و گرفتاری دلاشک من سرخ و رخم زرد شد و موی سپیدروز من گشت چو شب بهر سیه کاری دلخواب هرگز نکند آنکه دلش بیدار استما شبی صبح نکردیم به بیداری دلهرچه کردیم علاج دل بیمار نشدتنگ شد حوصله از بهر پرستاری دلچه زیانها که نمودم ز ره دلخواهیچه ملامت که کشیدم به هواداری دلای فنا چاره دردت نتوان کرد مگراشک خونین و دعای سحر و زاری دلاز : آیت الله آخون
مواجه شدن با چنین تجربه ای می تواند فرد را دستخوش اختلالات روحی متعددی ازجمله اضطراب، افسردگی  و یا استرس پس از سانحه کند و آگاهی از روش های بازیابی خویشتن آسیب دیده در اثر از دست دادن همسر کاملا ضروری است.
تغییرات زندگی در هنگام مرگ همسروقتی همسر شما فوت می کند، دنیای تان تغییر می کند. شما عزادار ه
خانم جوان رولینگ عزیز.
بهتان برنخورد. شما شخصیت خیالی نیستید. اگرچه همیشه برای من اسطوره ای فراموش نشدنی بودید. کلی گزینه دیگر روی میز داشتم. کلی شخصیت انیمه ای که همه شان را حسابی دوست داشتم...از آن شخصیت هایی که دوست داشتی توی مدرسه بغل دستیت میشدند و در راه خانه همراهت. اما در حال حاضر، شاید فقط شما بتوانید درد دل مرا درک کنید. ادوارد هزاران سختی ریز و درشت از سر گذرانده، ولی هرگز خشک شدن  چشمه نویسندگی را درک نکرده. میدوریا 200 تا از 206 استخوا
فریدریش نیچه نظر مبثتی به نظریۀ فرگشت داروین ندارد. در روزگار نیچه مدت زیادی از ارایۀ نظریۀ داروین نمی‌گذشت، و زمانی که مثلاً نیچه در کتاب غروب بتان (به سال 1889) درباره نظریه داروین می‌نویسد، حدود 30 سال از ارایه نظریۀ او گذشته، و هنوز خیلی از بحث‌ها و جریح ‌و تعدیل‌ها در آن صورت نگرفته است. اما نقدی که نیچه بر نظریه داروین وارد می‌کند، چندان به جزئیات آن مربوط نمی‌شود و گزاره‌ای از کلیت آن را نشانه رفته است که هنوز هم به قوت خود باقی است. ن
پرنیان های عزیز گذشته، سلام.
الانی که دارم برایتان این نامه را مینویسم، پانزده سال و شش ماه و پنج روزمه.
تا جایی که میدانم شماها به من و به من های بعدی خیلی نامه نوشته اید. نامه هایتان را خوانده ام و جمله ی " برتری‌یی که من نسبت به تو دارم این است که میتوانم هرچه میخواهم بهت بگویم اما تو نمی توانی پاسخ من را بدهی چون راه برگشتی وجود ندارد"تان را دیده ام :) خب! میبینیم که دارد و من دارم بهتان مینویسم :)
پرنیان شش ساله: وقتی داری از حیاط به مهد کودکت م
السلام علیک یا مولای یا صاحب العصر و الزمان عجل‌الله فرجک

سلام و وقت بخیر! به همین سرعت جمعه‌ها با حافظ آخرین جمعه‌ی فروردین سال ۹۹! عجب عمر گران می گذرد...؛ بسم‌الله...

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

بسم‌الله الرحمن ال
یک کلیپ را رفیق‌تان بهتان نشان می‌دهد. یک طلبه‌ سیدی با خانواده‌اش دارد در خیابان می‌رود. یک بچه نوزاد هم در بغل گرفته. چند تا دختر دارد و یک خانم چادری هم همراهش است. 
یک دفعه در این کلیپ که از دوربین مدار بسته گرفته شده یک عده ازارل و اوباش با چاقو و قمه و دشنه حمله می‌کنند. یک چاقو در گلوی بچه می‌زنند. خانمی که همراهش است تو سر و صورتش می‌زند. می‌ریزند روی سید بیچاره. می‌خواهند سرش را ببرند. با چاقو هفت هشت بار به گردنش می‌زنند تا این که
بچه بودیم می‌گفتند راه قدس از کربلا می‌گذرد. به سن بلوغ که رسیدیم گفتند راه کربلا از آستان قدس می‌گذرد. قدس همان قدس نبود اما هر دو راه از روی مردم می‌گذشتند، هر دو قدس جزو سرزمین‌های اشغالی شده بودند. نه این که ما خیلی آزاد هستیم اما خب مشهدی‌ها ابد و یک روزترند. تقویم آن‌ها دیگر با ما فرق دارد، به احترام همان یک روز تعطیلی بیشتر تمام کنسرت‌هایشان تعطیل می‌شوند. آن‌جا تسبیحات اربعه‌ی زَر و زور و تزویر و زِر دقیقا از مخرج ادا می‌شود. آن
امروز یکهو چشمم به سن‌ اتاق افتاد‌.
بار قبل که اینقدر از روزهای بودنش گذشته بود چقدر حرف به در و دیوارش چسبانده بودم.
چقدر عوض شده ام.و ساکت.و تودار.آنقدر که دیگر نمیدانم باید خودم را درونگرا بدانم یا برونگرا.
البته نَقل حرف نداشتن نیست.نقل صدا نداشتن است.نشان به آن نشان که من بی شمار‌حرف به دیوار این اتاق چسبانده ام،اما در ذهنم.بی هیچ صدایی.با هزار نفر حرف زدم؛گله کردم،درددل کردم،دعوا کردم،غر زدم،قربان صدقه رفتم،مباحثه کردم،متلک گفتم.اما

فکر نمی‌کردم به نوشتن این حرف‌ها وادار می‌شوم. زندگی، بیرون از ما خودش را به ما تحمیل می‌کند. گاهی- اعتراف کنیم که- ما را پایین می‌کشد، کوچک می‌کند و به یادمان می‌اندازد که دنیا از بدی هم خالی نیست و پاکی و طراوت خوبی ما هم گاهی نمی‌تواند این سکه‌ی قلب را اعتباری بدهد. چقدر تلخ است که آدم به جای حرف‌های شیرین، حرف‌های خوب و حرف‌های دلنشین، باید انعکاس بدی‌های دیگران باشد.

( از نامه‌ی سوم مرتضی کیوان به پوری سلطانی؛ این هر دو عزیز و
بسم الله الرحمن الرحیم
دیدید تو فیلمای دفاع مقدس یه عده هستن خودشونو به آب و آتیش میزنن برن خط مقدم بعد فرمانده شون اجازه نمیده و میگه تو باید عقب بمونی ولی اونا تو کتشون نمیره و فقط عشق خط مقدم دارن :)
هرچیم بهشون بگن عزیز جان تو رو اینجا لازم داریم اینجا هم مهمه ولی عشق خط مقدم کورشون کرده
حکایت منه...
از روزی که فهمیدم به دلیل سفرم به قم قطعا کرونا ندارم دارم میام سرکار و اصلا محیط کار من محیط خطرناکی نیست کاملا سالم وخود مردم فهیم شهرمم به عل
به نام خدا
امروز برنامه ای رو آماده کردم که شما میتوانید ربات تلگرام خودتان را مدیریت کنید
شما با استفاده از این برنامه میتوانید اطلاعات ربات خود را توسط این برنامه با استفاده از توکن ربات به دست آورید
برای کار با این برنامه اول وارد این لینک شوید لینک برنامه و صبر کنید تا برنامه کامل لود شود.
در اولین فیلد توکن ربات خود را وارد کنید. در فیلد دوم چت آیدی (chat id) آن فرد را که میخواهید بهش پیام بفرستید را وارد کنید که چت آیدی را میتوانید از ربات ه
به نام خدا
امروز برنامه ای رو آماده کردم که شما میتوانید ربات تلگرام خودتان را مدیریت کنید
شما با استفاده از این برنامه میتوانید اطلاعات ربات خود را توسط این برنامه با استفاده از توکن ربات به دست آورید
برای کار با این برنامه اول وارد این لینک شوید لینک برنامه و صبر کنید تا برنامه کامل لود شود.
در اولین فیلد توکن ربات خود را وارد کنید. در فیلد دوم چت آیدی (chat id) آن فرد را که میخواهید بهش پیام بفرستید را وارد کنید که چت آیدی را میتوانید از ربات ه
امروز در خیالاتم دور میزگردی با دوستانم نشسته بودم. و در آن میز ِ گرد داشتم بهشان میگفتم چیزی که برای نی‌نی نوشتم کم‌کم دارد شبیه یک رساله‌ی فلسفی برای نوجوانان میشود.دوستانم هم تایید کردند. بگذار کمی جدی‌تر حرف بزنیم. من این روزها شاید غرق‌ترین روزهای خود در افکارم را میگذرانم. اینکه دفعه‌ی پیش برایت نوشتم که همه چیز فانی است، یا قبل‌تر به تو گفته بودم که وقایع کلان جهان تاثیر کمتری روی تو دارد تا وقایع خرد آن. دخترک! اینها همه جهان از د
محمد حسین بزرگ شده است؟!
آری
این بار که مشهد رفتیم، از همان ابتدای کار گفت نگه داری علی در حرم  با من.
بروید با خیال راحت به نماز و زیارت برسید نمیگزارم مثل پارسال علی گم شود و الحق که روسفیدمان کرد و همان یک وعده ای که حرم نیامد و علی با ما بود، فهیمیدم این جانمان چه قدر مهربانانه و بزرگوارانه با ما رفتار کرده است.
اما نمیدانم آن لحظه هایی  را که سربه سر علی میگذارد و خنده و اشک بچه را در جا در میآورد و من را پریشان میکند را چگونه قضاوت کنم.
کتاب
بی خوابی و بی قراری.
موسیقی
بی قراری دوباره...
کمی درس، جست و جو در پی آهنگ هایی که ممکن است در خیل عظیم بیخود ترین ها پیدایشان کنم و مورد علاقه ام باشند، 
نوشتن.
سعی در پرکردن یک صفحه با جملاتی که با کلمه ی فکر نمیکردم شروع شوند. 
بیشتر از سه خط نمیشود 
پس نمیتوانم ازش عکس بگیرم، پستش کنم و بهتان بگویم خب، شماهم خودتان را به این چالش مغز دعوت کنید که مجبور شوید فکر کنید و از طرفی دستخطم را به هایتن هم نشان دهم. 
دوباره موسیقی...
چشم درد
تلاش برای خ
رسول الله (صلی الله علیه و آله)
1. أیُّهَاالنّاس إنَّه قَد أقبَل إلَیکُم
شَهر الله بِالبَرکَةِ والرَّحمَةِ والمَغفِرة، شَهرٌ هُو عِندالله أفضَل
الشُّهُور و أیّامُه أفضَل الأیّام و لَیالِیهِ أفضَلُ اللَّیالِی و
سَاعَاتُه أفضَلُ السّاعَات
ای مردم، ماه خدا – ماه رمضان – با برکت و رحمت و آمرزش به شما روی
آورده است، ماهی که نزد خدا بهترین ماه ها، روزهایش بهترین روزها، شبهایش
بهترین شب ها و اوقاتش بهترین اوقات است.
وسائل، ج 7، ص 227
رسول الل
بسم الله

گزیده‌ای از یادداشت یک دوست عزیز
چندسالی هست که پست های #آمدنیوز را مرتب دنبال می کنم. به نظرم اگر کسی تصور کند این کانال تلگرامی را یک نفر یا یک تیم چند نفره یا یک گروه معمولی ساخته اند، بسیار ساده است. فکت های زیادی از مغالطات رسانه ای این کانال دارم که قطعا حاصل کار فشرده‌ی چندین گروه حرفه ای با منبع مالی بسیار غنی است. انشالله فرصتی شود و آنها را ارائه دهم.
از چند ماه پیش، آمد نیوز به شدت بر مسئله‌ی اختلاف میان رهبری و سردار سلیم
همه شواهد حاکی از این هستند که گوگل به شدت در حوزه همکاری برای ساخت بلندگوهای هوشمند همراه با دستیار صوتی فعال شده است. ظاهرا گوگل قصد دارد رقابت با آمازون را از آنچه پیشتر شکل گرفته بود هم شدیدتر کند.
طبق جدیدترین اطلاعاتی که در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته شرکت‌های مختلفی امسال بلندگوی هوشمند معرفی می‌کنند که در میان آن‌ها حضور شرکت‌هایی مثل JBL، لنوو، ال‌جی و سونی بیشتر جلب توجه کرده‌اند چون احتمالا صفحه‌‎نمایش خواهند داشت و از دستیا
اون قضیه پویش جدید بیان و کلا فراموش کنید . این کشتی کارش از سوراخ گذشته، شما درون یک آبکش وبلاگ نویسی میکنید . 
بگذریم
مرور کنیم: 
شما نویسنده بزرگی نمیشید، حله؟ 

قدم صفر: 
از اونجایی که هیچ امیدی به آینده متن های شما و قلمتون نیست پس باید سخت گیری و بذارید کنار . آن مرد آمد، آن مرد اسب دارد و بذارید کنار . مثل بچه آدم داستانتون و تعریف کنید . ادبیات کهن و قرار نیست تدریس کنید پس خودتون و با کلمات مزخرف خفه نکنید . 
+مرد به کجا می روی؟
- میروم بیر
امروز دقت کردم دیدم چقدر به مزه ها بی دقتم .
درونِ یک کاروانسرا نشسته بودم که از در و دیوارش تاریخ چکه میکرد .در هر آجری که دست میگذاشتم ذهنم به این سوال مشغول میشد که دست چندین نفر آدم از گذشته و آینده به آن خورده و میخورد ،که دیدم دارم غذا را میخورم .با هزار تا مخلفاتی که کنارش بود .لحظه ای همه چیز اطرافم وارد دوره ی سکون شد .گفتم به خودم صبر کن !اصلا ببین خیارشور به این برنج و کبابت  میاد ؟
جوابش نه بود ،ترکیب افتضاحی بود ولی من خیار شور دوست دا
رسول الله (صلی الله علیه و آله)
1. أیُّهَاالنّاس إنَّه قَد أقبَل إلَیکُم
شَهر الله بِالبَرکَةِ والرَّحمَةِ والمَغفِرة، شَهرٌ هُو عِندالله أفضَل
الشُّهُور و أیّامُه أفضَل الأیّام و لَیالِیهِ أفضَلُ اللَّیالِی و
سَاعَاتُه أفضَلُ السّاعَات
ای مردم، ماه خدا – ماه رمضان – با برکت و رحمت و آمرزش به شما روی
آورده است، ماهی که نزد خدا بهترین ماه ها، روزهایش بهترین روزها، شبهایش
بهترین شب ها و اوقاتش بهترین اوقات است.
وسائل، ج 7، ص 227
رسول الل
معرفی افزونه کروم برای باز کردن جیمیل به راحتی 
این بار وبلاگ پر بار یک افزونه مخصوص کروم  پر بار مشتی بهتان معرفی کرده که با روندی که دارد می شود خیلی راحت با یک کلیک صندوق ایمیل خود را دید  . 

سمت چپ گوشه بالا مکان نمایش های افزونه های کروم در ادامه مطلب لینک دانلود گذاشته شده روی لینک کلیک کندی به راحتی اجراش کنید
اسم افزونه CloudCodes Insertable 

یکی از محبوب‌ترین افزونه‌های جیمیل به شمار می‌رود که تاکنون نزدیک به 800 هزار نفر از کاربرا
دیوارنوشت‌های من
+ مجالس
ما درس سحر در ره میخانه نهادیم محصول دعا در ره جانانه نهادیم در خرمن صد زاهد عاقل زند آتش این داغ که ما بر دل دیوانه نهادیم سلطان ازل گنج غم عشق به ما داد تا روی در این منزل ویرانه نهادیم در دل ندهم ره پس از این مهر بتان را مهر لب او بر در این خانه نهادیم در خرقه از این بیش منافق نتوان بود بنیاد از این شیوه رندانه نهادیم چون می‌رود این کشتی سرگشته که آخر جان در سر آن گوهر یک دانه نهادیم المنه لله که چو ما بی‌دل و دین ب
خانم «ش» شیک پوش است. هیکل ورزشکاری دارد و کمابیش رفتارش مانند مردهاست. خانم «ش» مربی ژیمناستیک است. بیشتر مربی بچه هاست اما به بعضی از بزرگ ترها هم -مثل من- که بست نشستند و چندین ماه از او خواهش کردند و آخر هم ناامید نشدند درس می دهد. دوستش دارم و از صمیم قلب امیدوارم که این احساس دو طرفه باشد. خانم «ش» ازدواج کرده و وقتی خسته می شوم و بچه های کوچک تر را تماشا می کنم که بالانس یا نیم پشتک می زنند، می نشیند کنارم و از شوهرش برایم می گوید. از این که
✅ دو تن از دوستان مرا به مشورت طلبیده‌ و می‌گفتند:
ما مطمأن هستیم فلان آقایان آدم‌های دغل‌باز و فاسدی هستند و باید جلو آنها گرفته
شود و مردم باید آنها را بشناسند به همین خاطر پشت سرشان راحت غیبت می‌کنیم.
مشکل این دوستان این بود که در گیردار
بازی‌های سیاسی، کار خودشان را انجام داده بودند و حالا می‌خواستند آن را توجیه
کنند، یعنی از روی علم عمل نمی‌کردند.
✅ اخیرا بی‌بی سی مستندی ساخته بود به نام
"بهتان برای حفظ نظام"، در آن مستند به جمله حض
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
 از نامه هاى آن حضرت علیه السَّلام است به معاویه
(که آنرا بوسیله جریر ابن عبد اللَّه بجلىّ بشام فرستاده، و در آن صحّت و درستى خلافت خود را اثبات و بیزاریش را از کشتن عثمان اظهار فرموده): 1 کسانیکه با ابو بکر و عمر و عثمان بیعت کردند (آنها را بخلافت گماشتند) بهمان طریق با من بیعت کرده عهد و پیمان بستند (زمام امور را بدست من دادند) پس (به عقیده شما که خلافت از جانب خدا و رسول تعیین نشده بلکه
✅ دو تن از دوستان مرا به مشورت طلبیده‌ و می‌گفتند:
ما مطمأن هستیم فلان آقایان آدم‌های دغل‌باز و فاسدی هستند و باید جلو آنها گرفته
شود و مردم باید آنها را بشناسند به همین خاطر پشت سرشان راحت غیبت می‌کنیم.
مشکل این دوستان این بود که در گیرودار
بازی‌های سیاسی، کار خودشان را انجام داده بودند و حالا می‌خواستند آن را توجیه
کنند، یعنی از روی علم عمل نمی‌کردند.

✅ اخیرا BBC مستندی ساخته بود به نام
"بهتان برای حفظ نظام"، در آن مستند به جمله حضرت ام
چیز زیادی نمیتونم بنویسم. شاید فردا درست تر نوشتم و بیشتر. اما قلبم خونه، بغض و گریه پدرم رو دراورده از خانه ی سالمندانی که امروز با مدرسه رفتیم.
از آن دبیر ریاضی که برایمان شعر سینوس و کسینوس خواند‌. از خوشحالی و ذوق اون زنان سالمندی که بالای تخت هاشون تاریخ آوردنشون به سالمندان 1391 خورده بود. و از نگاه تلخی که توی چشم های اون ها که تاریخ آوردنشون همین 1398 خورده بود. از اون هایی که ازمون خواستن شعر بخونیم و برقصیم براشون و ناظم مسخره که گفت نمی
بت پرستان رفته بیرون سر به سر * گشت تنها بت شکن با یک تبر
پس به دست بگرفت با قدرت تبر * هر یکی را زد یکی ضربت به سر
یک به یک را با تبر درهم شکست * سرفرازی بتان را کرد پست
ابراهیم که نمی خواست خانواده خود و همینطور آزر را که سرپرست او بود به دردسر بیندازد، از خانواده خود کناره گرفت و در خانه ای مستقل زندگی کرد و از طرف مأموران نمرود نیز مواظبت می شد که مبادا مردم را به خداپرستی دعوت کند.
آنگاه که تبلیغات سمعی و بصری و برهان و ارشاد بر قوم مؤثر نیفتاد
 راستش را بخواهید حضور کاملا به موقع سر هر قراری برای من بی اندازه اهمیت دارد؛ چه قرارهای کاملا رسمی، مثل حضور در کلاسهای دانشگاه چه قرارهای خیلی خودمانی با رفقا.
برای این که چنین اهمیتی را با رسم شکل و نمودار بهتان نشان بدهم باید بگویم اینجانب هر کجا که دیرم شده باشد و چند دقیقه معطل شوم و حس کنم امروز از آن روزهایی است که تاکسی گیرم نمی آید، بلافاصله سوار اولین ماشینی که برایم بوق می زند می شوم!
مثل امروز  که سلام کنان نشستم توی پژو پارس سف
شال و روسری متناسب با رنگ پوست

خرید شال و روسری جدید یکی از ساده‌ترین کارها برای آن است که یک تیپ همیشگی را متفاوت کنید. شال و روسری برای مانتو یا لباس‌های زنانه یک اکسسوری مهم به شما می‌رود چراکه در بالاترین بخش از لباس‌های شما قرار می‌گیرد و البته هماهنگ بودن آن با فاکتورهای مختلف همان چیزی است که تفاوت یک انتخاب درست را با انتخاب اشتباه تعیین می‌کند.
شاید بیشتر ما رنگ و طرح شال و روسری را با لباس‌ها، کیف یا کفش ست می‌کنیم، اما پیش از
یکی از تیغه های چرخ دنده هستم و تغییر شکل دادم به طوری که شبیه دیگران نیستم یک پالس در این چرخه ایجاد کرده ام روزانه های ما گذشته ای ، تزریق شده است هیچ چیز وجود ندارد یعنی آن کلمه پنهانی که اگر نوشته شود ، وجود پیدا میکند .
به من توجه کنید که دیر یا زود من را خارج میکنند یا تعمیر ولی : یک سیاره بدون زندگی یعنی چه لطفی ؟
اشکم را با ناخن شکافتم ، جوانه ی جوان رویای پرواز معتبر ، برای با سلابت شدن دارد ، باز آمدم ولی این بار با آ کلاه دار و کلاهی سرم
یکی از تیغه های چرخ دنده هستم و تغییر شکل دادم به طوری که شبیه دیگران نیستم یک پالس در این چرخه ایجاد کرده ام روزانه های ما گذشته ای ، تزریق شده است هیچ چیز وجود ندارد یعنی آن کلمه پنهانی که اگر نوشته شود ، وجود پیدا میکند .
به من توجه کنید که دیر یا زود من را خارج میکنند یا تعمیر ولی : یک سیاره بدون زندگی یعنی چه لطفی ؟
اشکم را با ناخن شکافتم ، جوانه ی جوان رویای پرواز معتبر ، برای با سلابت شدن دارد ، باز آمدم ولی این بار با آ کلاه دار و کلاهی سرم
به عنوان یک عکاس کودک حرفه ای اینکه بدانید در چه موقعیتی چه ژستی مناسب است کار چندان سختی نیست اما قسمت سخت ماجرا زمانی شروع میشود که افرادی که شما از آنها عکاسی میکنید کودکان هستند و در عکاسی کودک باید بدانید که کودکان اغلب علاقه ای به ژست گرفتن ندارند و بیشتر دوست دارند بازی کنند و راحت باشند ، درکل که عکاسی برای آنها کار شیرین و جذابی نیست چه برسد به زمانی که مجبور به گرفتن ژست های مورد نظر شما باشند و این از اصلی ترین دلایلی است که کودکان
ژست عکاسی کودک
به عنوان یک عکاس کودک حرفه ای اینکه بدانید در چه موقعیتی چه ژستی مناسب آن دکور است کار راحتی است اما قسمت دشوار ماجرا زمانی شروع میشود که افرادی که شما از آنها عکاسی میکنید کودکان هستند و در عکاسی کودک باید بدانید که کودکان اغلب علاقه ای به ژست گیری ندارند و بیشتر اوقات دوست دارند بازی کنند و شیطون باشند ، درکل که عکاسی کودک برای آنها کار جالب و جذابی نیست اللخصوص زمانی که مجبور به گرفتن ژست های مورد نظر شما باشند و این از اصلی
به لطف یک دوست مجازی که دست کمی از یک دوست حقیقی ندارد،ما هم راهی جشنواره فجر شدیم.
فیلم { درخت گردو} ..کارگردان { محمد حسین مهدویان} .. اکران {حوزه هنر اسلامی.}
سوار مترو و ایستگاه فردوسی پیاده شدم.هنوز یک ربع وقت داشتم و شروع کردم به یک پیاده روی تقریبا آهسته.تا حالا حوزه هنرهای اسلامی نرفته بود.تمام مسیر تصویرش را توی ذهنم می کشیدم که رسیدم جلویش.چقدر قشنگ بود،چقدر معماری و طراحی اش دلنشین بود.توی حیاط جلوی ساختمان هایی که هرکدام یک قدی کشیده
قصۀ صالح علیه‌السلام
یک
ابلیس از فریشتگان شنیده بود که ایشان از اسرافیل روایت کردند که از پشت عبید بن عاذر فرزندی پدید آید که دین بتان را قهر کند به حجّت؛ هریک چندی ابلیس در میان آن بت مهین شدی که عبید سادن(1) آن بود، و از میان آن سخن گفتید که: «عبید را از من کفایت کنید که او مرا نشاید و من از شما ناخوشنودم اگر او را از من باز ندارید.» ازآنکه عبید مردی منظور و مشهور بودی از اهل بیت بزرگ با قوّت و شوکت آن، بت پرستان قصد وی نمی‌یارستند کرد. آخر اتّف
وقتی به من کامنت می‌دهید برایمان بنویس؛ بنویس از روزهای قبل کنکور و روز کنکور، بنویس چگونه آرام باشیم و استرس نداشته باشیم، دلم می‌خواهد یک‌باره بمیرم برایتان؛ از بس دوستتان دارم و می‌بینم پرپر می‌زنید از دست این کنکور لاکردار! بیایید رفقای کنکوری من؛ بیایید و بنشینید دورتادور ایوان خانهٔ کوچکم تا برگردم به دوسال پیش و برایتان از آن روزها بگویم تا شاید اندکی آرام‌شوید و از نگرانی‌هایتان کم شود. 
هفتهٔ آخر:
کنکور در ذهن اکثر بچه مدرسه
سلام دخترنازم
خوبی عزیزمامان!
امشب هم دوباره اومدم تابرات یه نامه دیگه بنویسم ویه امربه معروف دیگه رابرات تعریف کنم.
یکی دیگه ازدوستام گفت:
دیروز رفته بودم شیرینی فروشی اتفاقا سال هاست از آنجا خرید میکنیم و با اینکه تو شهرک غرب هستولی آدم های مومن و خوبی هستند 
رفته بودم کیک بگیرم برای کلاس دخترم به مناسبت میلاد امام زمان 
خلاصه دست روی هر کیکی گذاشتیم عکس یک سگ کارتونی روش بود
منم اول به آقایی که کیک را وزن میکرد گفتم یک کیک میخوام که عک
531
همانطور
که می دانید قرآن پیام های زیادی دارد که می توان راه حل تمام مشکلات
زندگی از میان آیات قرآن پیدا کرد. آسمونی در این بخش تعدادی از پیام های
قرآنی را برای شما خوبان تهیه کرده است که در ادامه می خوانید.
سوره نمل : آیات 89 – 90
«
کسانی که در قیامت نیکوکار آیند ، پاداش بهتر از آن یابند و هم از هول و
هراس قیامت ایمن باشند * و کسانی که بدکار و زشت کردار آیند در آن روز به
رو در آتش جهنم افتند آیا این عذاب آتش دوزخ جز آنکه جزاء اعمال آنهاست (
که
صوفیه در کلام امام هادی علیه السلام
عنه [السیّد المرتضى الرازیّ] أیضا بسنده عن محمّد بن الحسین بن أبی الخطّاب قال: كنت مع الهادی علیّ بن محمّد علیهما السّلام فی مسجد النبیّ صلّى اللّه علیه و آله و سلّم، فأتاه جماعة من أصحابه منهم أبو هاشم الجعفری رضی اللّه عنه و كان رجلا بلیغا و كانت له منزلة عظیمة عنده علیه السّلام، ثمّ دخل المسجد جماعة من الصوفیة و جلسوا فی جانب مستدیرا و أخذوا بالتهلیل فقال علیه السّلام: لا تلتفتوا الى هؤلاء الخدّاعین فا
بت ها بر دیوارهء کعبه نصب بود،پیغمبر(ص) با چوبدستی خویش بر بت ها می زد و می گفت:«جاء الحقّ و زهق الباطل،انّ الباطل کان زهوقا»(اسراء-81).
پیغمبر با چوبدستی خویش بت ها را یکایک انداخت؛از درون کعبه بیرون آمد.سیل جمعیّت،سراپا التهاب و هیجان،کعبه را در میان گرفته بود.ده هزار سپاهی و هزاران تن از زن و مرد مکّه،پایان کار را بی تابانه انتظار می کشیدند.بر درِ کعبه ایستاد،رو به مردم.قریش،مرگ و حیات خویش را به چشم می دیدند که در میان دو لب او دست به گریبان
0441
همانطور
که می دانید قرآن پیام های زیادی دارد که می توان راه حل تمام مشکلات
زندگی از میان آیات قرآن پیدا کرد. آسمونی در این مقاله تعدادی از پیام های
قرآنی را برای شما خوبان تهیه کرده است که در ادامه می خوانید.
سوره نمل : آیات 89 – 90
«
کسانی که در قیامت نیکوکار آیند ، پاداش بهتر از آن یابند و هم از هول و
هراس قیامت ایمن باشند * و کسانی که بدکار و زشت کردار آیند در آن روز به
رو در آتش جهنم افتند آیا این عذاب آتش دوزخ جز آنکه جزاء اعمال آنهاست (
اینکه بهتان به دیگران را با توجیه ضرورت از میدان به در کردن دشمن! جایز بدانیم،
اینکه ذات دروغ را حرام ندانسته و تنها در مواقعی که پای ضرر و زیان در میان است آن را جایز ندانیم و با اختراع اصطلاح من در آوردی «دروغ سازمانی» و حکم به جواز آن، با خیال راحت به قلب وقایع بپردازیم.
اینکه ورود به حریم خصوصی دیگران را به راحتی و به بهانه پیشگیری از وقوع جرم احتمالی جایز بدانیم،
اینکه دولت و سازمان ها را در نقض یکطرفه قراردادها مجاز بشماریم،
اینکه به بها
سلام دخترنازم
خوبی عزیزمامان!
امشب هم دوباره اومدم تابرات یه نامه دیگه بنویسم ویه امربه معروف دیگه رابرات تعریف کنم.
یکی دیگه ازدوستام گفت:
دیروز رفته بودم شیرینی فروشی اتفاقا سال هاست از آنجا خرید میکنیم و با اینکه تو شهرک غرب هستولی آدم های مومن و خوبی هستند 
رفته بودم کیک بگیرم برای کلاس دخترم به مناسبت میلاد امام زمان 
خلاصه دست روی هر کیکی گذاشتیم عکس یک سگ کارتونی روش بود
منم اول به آقایی که کیک را وزن میکرد گفتم یک کیک میخوام که عک
چه طوری چاق بشم _ چون لاغر مردنی هستید مسخره تان میکنند؟ خسته شده اید از بس بهتان گفته اند لاغر مردنی ؟ همش بهت میگن یکم غذا بخور چاق بشی… اینقدر از این حرفا بهت زدند که تو هم همیشه بهشون میگی:
خب بابا چیکار کنم استعداد چاقی ندارم … ولی بعدش میری توی اینترنت و کلی سرچ میکنی که بفهمی چطوری چاق بشیم … بعد میبنی اونجا کلی کامنت ملتمسانه هست که…
خیلی لاغرم چیکار کنم سریع چاق بشممیخوام یک هفته ای چاق بشمچه قرصی بخورم چاق بشمچه غذایی بخورم چا
یک روز که منتظر بودم ، حس کردم «غروب» کمی دیرتر از موعد رسیده ؛ فکر کردم بی‌خوابی به سرم زده یا اشتباه کرده ام . همان شب شروع کردم تپش‌های قلبم را شمردن . صد تا طول کشید ، و روز بعدش هم صد تا . اما ساعت نداشتم که بفهمم یک دقیقه چقدر طول می‌کشد . یکی از مسافرها که قبلا راهش به این طرف ها افتاده بود و ساعتی داشت ، لطف کرده و گفته بود طول روز در اخترک من ، یک دقیقه است و حالا مدت‌ها از سر زدن آخرین رهگذر می‌گذرد .
بعد از چندین بار روشن و خاموش کردن فا
آغلاریوق یا فاطمه چون باشلانوب غم  نوحه سی 
 باشلیوب چاووش عاورا محرمنو حه سی
 خشک اولان لبلرده واردی نهر علقم نوحه سی
مجلس ماتم گلستاندور صفا عطری گلور                     
               قاره پرچملر اسنده کربلا عطری گلور
--------------
بی حیا شیطان دئیور بیربیله ماتم دوتمایون    
   سیر گلزاره گئدون غم چکمیون قان اوتمایون
      الده پرچم یاحسینلن ملتی قورخودمایون
بیز ولی باغلار گزوب بیر سو لمویان گل سئچمیشوخ  
    ساخلاروق بو یاسی زینب ج
این‌روزها زندگی بسیاری از آدم‌ها با فضای مجازی گره خورده؛ مثل من و شما! شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ‌ها و... همگی با هدفی طراحی شده‌اند که اگر کمی دقت کنیم می‌بینیم اصل و اساس همهٔ آن‌ها ارتباط است؛ ارتباط با دنیای بیرون از خود و ارتباط با آدم‌هایی غیر از خود. وقتی هم پای ارتباط با دیگران در میان است، رفتار درست در این فضاها حائز اهمیت می‌شود؛ یعنی رفتاری که مایهٔ آزار و اذیت بقیه نشود. اما متاسفانه از آنجایی که کمیت بشر همواره درحال لنگ‌زد
اگر در طول یک یا دو سال گذشته فرش خریده باشید ممکن است به این فکر افتاده باشید که کی وقت آن خواهد رسید که فرش هایتان را به دست قالیشویان حرفه ای بسپارید. ممکن است هنگام خرید فرش فروشنده بهتان گفته باشد که اولین قالیشویی فرشتان را تا حد ممکن به تعویق بیندازید چرا کهقالیشویی باعث سریع تر کثیف شدن فرشتان خواهد شد. آیا این موضوع درست است؟
رویکردی قدیمی برای تکنولوژی قدیمی
این باور که پس از آن که فرشتان برای اولین بار قالیشویی کردید فرش بیش از
بعضی از افراد می گویند که کلا قید قالیشویی را زده اند، چرا که فرش هایشان مدتی بعد از قالیشویی حتی از قبل هم کثیف تر می شود. البته این حرف کاملا بی اساس نیست، اما دلیلی برای "کثیف تر شدن فرش پس از قالیشویی" وجود دارد. در اینجا به شما خواهیم گفت که این دلیل چیست و چرا شما نباید به کلی قید قالیشویی را بزنید! به علاوه به نکاتی خواهیم پرداخت که بهتان کمک خواهند کرد فرش هایتان را تمیزتر نگه دارید.اهمیت قالیشویی حرفه ای
فرش ها باید به صورت حرفه ای قال
وقتی نمی توانی حقی را اثبات کنی انگار چیزی برای از دست دادن نداری. مادیات رنگ می بازند. تنهایی پر می شود قد یک بیابان خشک و بی آب و علف و تو تنها و سرگردان به دنبال مسیر و مقصدی می گردی تا تو را به حق برساند.
دارم فکر می کنم به آن لحظه ای که حسین علیه السلام دارایی هایش را یک به یک از دست می داد. از جان عزیزتر هم هست؟ آیا کسی می تواند بگوید مال برایم عزیزتر از جان است؟ با خودم فکر می کنم به آن لحظه ای که گلوی کوچکترین دلبندش در تیررس دشمن پاره پاره ش
بلیط کیش به تهران و آسانترین راه برای خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما کیش به تهران از جمله مسیرهای پرفروش سامانه cheapoo.ir ، پرتردد و پرترافیک مسافری و فرودگاهی ایران به شمار می آید , همه ی مسافران در این مسیر به دنبال پروازی مقرون به صرفه و ایده آل میباشند . بلیط کیش به تهران از جمله خطوط پروازی میباشد که چارترکنندگان بسیاری سعی میکنند تا بتوانند در این مسیر پروازی را اجاره و یا دربست کنند ، بله دلیلش این است که جزیره کیش یک شهر کاملا توریستی و پ
اگر  چند وقتی‌ست که نوشته‌های
شخصی‌تان دوم شخص جمع شده‌اند و به خاطرش احساس حماقت می‌کنید و بعد به جای درست
کردن ضمایرتان وبلاگ می‌سازید و آدرسش را به هیچ کس نمی‌دهید، متاسفم؛ این تنها
زندگی‌ای است که گیرتان می‌آید. اگر گاهی تمام مسیر دانشگاه تا خانه را پیاده برمی‌گردید
و بلند بلند با عزیزان مرده‌تان حرف می‌زنید و گاهی غریبه‌ها بغلتان می‌کنند و می‌گویند
که درست خواهد شد، متاسفم؛ این تنها زندگی‌ای است که گیرتان می‌آید. اگر خطر آس
آداب معاشرت (برای دختران و پسران جوان)
امروز خیلی اتفاقی خلاصه ها رادیدم. به خودم گفتم اینجا ثبتش کنم که همیشه باشد.

در عادت و مواقع کاری برای سلام کردن حتما اسم طرف مقابل را بیاورید. سلام آقای اسدی
همیشه ساعت همراهتان باشد – ساعت دقیق باشد. (من خودم برای اینکه همیشه به قرارهایم برسم ساعتم 15 دقیقه جلوتر است)
همیشه همراه خود قلم و کاغذ داشته باشید
فکر کنید و سپس حرف بزنید
برای آقایان که می خواهند از عطر یا ادکلن استفاده کنند: (استفاده از عطر
شما چه بهونه ای برای موفق نشدن دارید؟
این مطلب برای همه مفید است و دیدن این ویدئو می تواند به شما انگیزه ی زندگی کردن بدهد. انگیزه ی اینکه در هر کاری هستید جدی تر و با امید بیشتری جلو بروید.
چه کسانی که به عکاسی علاقه دارند و هم برای کسانی که به عکاسی مشغول هستند و اهداف بزرگی دارند.

اگر شما دست نداشتید چه جوری زندگی می کردید؟
ما انسان ها تا زمانی که از سلامت کامل برخورداریم قدر نعمت بزرگ سلامتی را نمی دانیم و اگر خدای نکرده اتفاقی برایمان بیو
می خواهم نامه ای بنویسم
به تو ای کودکی معصوم و زیبایم
کودکی ای که بسیار دوستت دارم
تو زندگی را در رویا می دیدی
تصور میکردی همه چیز زیباست
همه چیز با آرزو کردن برآورده میشود
و بزرگ ترین لذت زندگی بازی کردن است
زمانی که به مدرسه رفتی
میدانم که چقد تنها بودی
اما این تنهاییت
دوستی بسیار ناب را نسیبت کرد
دوستی که کسی در سن های بالاتر لنگه اش را پیدا نکرده است
اما تو بزرگتر شدی
مدرسه ات را عوض کردی
دوستان جدید
معلمی که همیشه اذیتش میکردی و خوب هم کرد
به نام کسی که میداند اخر قصه جریان چی چیست!
تیر پارسال من این نوشته را در "معرفی خود" در یکی از انجمن های داستان نویسی، در پروفایلم نوشتم:
در حال حاضر که سال 97ایم ساعت 4 و 7 دقیقه بعد از ظهر ،یکم تیر.یک کنکوری نچندان خوشبخت 98
بعدش رفتم و درسم را خواندم. یادم است داشتم شیمی جامع را میخواندم. یادم است.
حدودا یک سال و 12 روز بعد این نوشته را به پروفایلم افزودم:
حدودا یک سال و 12 روز بعد از نوشته شدن عبارت چند خط بالاتر "کنکوری نچندان خوشبخت". امروز 13 تیر 98
نزال بن سبرة گوید: امیر المؤمنین علىّ بن أبى طالب علیه السّلام براى ما خطبه خواند و بر خداى تعالى حمد و ثنا گفت و بر محمّد و خاندانش درود فرستاد آنگاه‏ سه بار فرمود: اى مردم! پیش از آنکه مرا از دست بدهید از من پرسش کنید، آنگاه صعصعة بن صوحان برخاست و گفت: اى امیر المؤمنین! چه وقت دجّال خروج مى‏کند؟ علىّ علیه السّلام فرمود: بنشین که خداوند کلامت را شنید و خواسته تو را دانست به خدا سوگند در این باب سؤال‏شونده از سئوال‏کننده داناتر نیست و لیکن ب

فال روزانه دوشنبه 20 خرداد 1398

فال
روز متولدین فروردین: امروز نمی توانید کمکی بکنید اما هر ایده جزئی را به
یک دنیا احتمال تبدیل می کنید. شما توانایی خارق العاده ای برای دیدن کل
گیتی در هر قطعه از خاک آن دارید . با اینکه بیشتر از قبل دارید به آن می
رسید اما هنوز به هدف خود دست پیدا نکرده اید . اما نگران نباشید ، تلاش
زیاد می تواند فرصتهایی را برای شما بوجود بیاورد و منجر به تحقق هدفتان
بشود.

فال روز متولدین اردیبهشت: مهم نیست که
چقدر سرسخ
دوچرخه سواری در باران به ندرت است که سواران تفریحی به عنوان مورد علاقه خود لیست می کنند. اما بدون در نظر گرفتن اینکه آیا شما این کار را انجام می دهید زیرا باران به طور غیر منتظره ای شروع شده است ، زیرا در طول رفت و آمد باران باران می بارد و شما فقط باید به سر کار بروید ، یا به دلیل اینکه برنامه تمرینی می گوید این همان کاری بود که شما باید انجام دهید - همه ما خودمان را در سواری در حال رانندگی می بینیم. از برخی نقطه نظرات.

>>> بهتر از Castelli Gabba؟
کدام مسئولین بدو بدو رفته اند رای داده اند ...
به نقل از وای جی سی
خامنه ای ... رفاهی که این نظام برای خامنه ای و خانواده اش تهیه کرده برای من تهیه نکرده پر واضح است که اولین نفر باید برود سر صندوق حمایت از رفاه خودش و خانواده اش. من که آسایش و آرامش خامنه ای و اطرافیانش را ندارم که بخواهم به این نظام رای بدهم.
همتی رئیس بانک مرکزی ... این یکی خدای ثروت و رفاه و آرامش هستش! رفاهی که این نظام برای همتی و خانواده اش تهیه کرده برای من تهیه نکرده پر واضح ا
فال روز یکشنبه 23 تیر 1398

فال روز یکشنبه 23 تیر 1398 همه ی ماه های سال

فال
متولدین فروردین: شما حتی اگر بخواهید اتفاقات خوبی که رخ داده را باور
کنید، نمی‌توانید به احساس خود اطمینان کنید. حتی شاید با تغییرات جدیدی که
در زندگی تان رخ داده مقابله کنید. این سخن بدین معنی نیست که شما زندگی
معقول و منطقی را دوست ندارید؛ بلکه شما چون هیجان را تجربه کرده‌اید، چون
می‌ترسید زندگی‌تان خسته کننده شود در جستجوی ثبات و یکنواختی نیستید. سعی
کنید بدون د
چند ساعت پیش داشتم یک حمام پاییزی میگرفتم و حمام پاییزی طلبید که اینجا پست بگذارم. حمام پاییزی را برای این نمیگویم که چون در پاییز در حمام بودم. اسمش حمام پاییزی است چون حس پاییز دارد. شاید به خاطر اینکه در فصل پاییز هستیم و من در حمام بودم. یعنی میدانید؟ حمام ما پنجره و حتی منجره ندارد و وقتی در حمامی هیچ ایده ای ا بیرون نداری. اما به طرز عجیبی بعضی اوقات وقتی در حمامی حس میکنی که بیرون پاییز است. انگار میدانی هوای بیرون زودتر تاریک میشود و چرا
جاذبه های گردشگری در گرگان | اجاره سوئیت در گرگان :یکی از معروف ترین استان های شمالی گلستان است و مرکز زیبای آن گرگان می باشد. هرچند که در گرگان دریا وجود ندارد اکا جنگل های بکر و دست نخورده اش بسیار زیبا و خیره کننده می باشد که چشم هر گردشگری را به خود خیره می کند. جاهای دیدنی گرگان بسیار زیاد است از جنگل ناهارخوران که معروف ترین پارک جنگلی آن می باشد بگیرید تا آبشار ها و چشمه ها و جنگل های بکر و دست نخورده.
اگر قصد سفر به گرگان را دارید برای اجا
جاذبه های گردشگری در گرگان: یکی از معروف ترین استان های شمالی گلستان است و مرکز زیبای آن گرگان می باشد. هرچند که در گرگان دریا وجود ندارد اکا جنگل های بکر و دست نخورده اش بسیار زیبا و خیره کننده می باشد که چشم هر گردشگری را به خود خیره می کند. جاهای دیدنی گرگان بسیار زیاد است از جنگل ناهارخوران که معروف ترین پارک جنگلی آن می باشد بگیرید تا آبشار ها و چشمه ها و جنگل های بکر و دست نخورده.
اگر قصد سفر به گرگان را دارید برای اجاره سوئیت در گرگان به س
جاذبه های گردشگری در گرگان:یکی از معروف ترین استان های شمالی گلستان است و مرکز زیبای آن گرگان می باشد. هرچند که در گرگان دریا وجود ندارد اکا جنگل های بکر و دست نخورده اش بسیار زیبا و خیره کننده می باشد که چشم هر گردشگری را به خود خیره می کند. جاهای دیدنی گرگان بسیار زیاد است از جنگل ناهارخوران که معروف ترین پارک جنگلی آن می باشد بگیرید تا آبشار ها و چشمه ها و جنگل های بکر و دست نخورده.
اگر قصد سفر به گرگان را دارید برای اجاره سوئیت در گرگان به سا
سالروز شهادت استاد شهید مطهری هفته معلم
و تقدیر تشکر از حجت السلام و والمسلمین
حاج آقا سید نوح یوزباشی که برنامه لایو به نام
یکانات یوردی راه اندازی نموده اند در استان زبانزد
مردم گردیده و این  هفته معلم را به تما م معلمان و
بخصوص معلمان منطقه یکانات هر کجا هستند
تبریک عر ض میکنم –اجرکم عند الله
==========
ای جامعه نین بهترین انسانی معلم
باغ ادبین سو ملی باغبانی معلم
خد متلریوین ارزیشی جنّات برین دور
استاد الیین طفل دبستانی معلم
=============
خدمتلر
امروز آزمون ورودی ام را هم دادم و به طور رسمی آخرین روزم به عنوان یک دانش آموز راهنمایی بود :)
بیست و سوم، آخرین امتحان نهایی ام را که دادم، میخواستم بیایم و درباره ی این سال و دوسال قبلش بنویسم. همان شب با یکی از دوستان عزیز صحبتی پیش آمد در باب من و اخلاقیاتم. یک سری عیب ها را گفت که رویشان فکر کردم و سعی کردم تغییرشان دهم. این شد که ان موقع پست نگذاشتم.
فکر می کنم خیلی تغییر کرده ام. خیلی خیلی. احساس می کنم تغییرات این دوره ی سه ساله، از کل دوره ی
جاذبه های گردشگری در گرگان | اجاره سوئیت در گرگان :یکی از معروف ترین استان های شمالی گلستان است و مرکز زیبای آن گرگان می باشد. هرچند که در گرگان دریا وجود ندارد اکا جنگل های بکر و دست نخورده اش بسیار زیبا و خیره کننده می باشد که چشم هر گردشگری را به خود خیره می کند. جاهای دیدنی گرگان بسیار زیاد است از جنگل ناهارخوران که معروف ترین پارک جنگلی آن می باشد بگیرید تا آبشار ها و چشمه ها و جنگل های بکر و دست نخورده.
اگر قصد سفر به گرگان را دارید برای اجا
لحظه نوشتن عنوان به این نتیجه رسیدم که قرار است دختر باشی. 
این روزها به دلیلی که نمیدانم چیست، زیاد به این مساله فکر میکنم که چه کارهایی میتوانستم برایت انجام دهم. 
میدانم که کودکی ات پایه تمام موفقیت هایت میشود. اگر ذره ای به ورزش علاقه داشتی، از همان کودکی شروعش میکنیم. به هنر؟ از کودکی. به قلم؟ از کودکی. خودم، هر طور که باشد به عملکرد مربی هایت نظارت میکنم. مطمئن میشوم، به خاطر بی کفایتی آنها، چیزی دلت را نزند. رشته ای را پیدا میکنیم که عاش

صبح بیدار که شدم، اتاقم مرتب، بولت ژورنالی که تازه درست کرده بودم روی میزتحریرم خوشگل می نمود. آهنگ بوی ماه مدرسه را به سیاق هرسال پلی کردیم، منتهی با ذوق سال های پیشین باهاش نرقصیدیم. راه افتادیم سوی مدرسه. امسال هم خودمان را از شر سرویس های ۵ صبح بیا درحالی که مدرسه ۷ شروع می شود خلاص کردیم!
وارد مدرسه شدم، بزرگ، خوشگل، خیلی باکلاس (بهتان پز نمیدهم، حقیقت است D:) و به قولی خَش بود ؛)
رفتم یواشکی پشت سر عذری ایستادم و تا کمی بعدش که برگشت هیچ چ
فال روزانه دوشنبه 27 خرداد 1398

فال
روز متولدین فروردین: ممکن است شما فکر کنید که خواسته‌های شما با
خواسته‌های افراد دیگر تفاوت دارد و برنامه‌های شخصیتان با اهداف کسانی که
به شما نزدیکند مغایرت دارد. اگر فکر می‌کنید می‌توانید فرد دیگری را
متقاعد کنید که نقطه نظرش را به خاطر حمایت کردن از برنامه‌هایتان تغییر
دهد، یا به این کار مجبورش کنید، اشتباه کرده‌اید. سعی نکنید که در یک
کشمکش راه حل خودتان را تحمیل کنید. فقط انرژی بیشتری برای فرو
پرنیان های عزیز گذشته، سلام.
الانی که دارم برایتان این نامه را مینویسم، پانزده سال و شش ماه و پنج روزمه.
تا جایی که میدانم شماها به من و به من های بعدی خیلی نامه نوشته اید. نامه هایتان را خوانده ام و جمله ی " برتری‌یی که من نسبت به تو دارم این است که میتوانم هرچه میخواهم بهت بگویم اما تو نمی توانی پاسخ من را بدهی چون راه برگشتی وجود ندارد"تان را دیده ام :) خب! میبینیم که دارد و من دارم بهتان مینویسم :)
پرنیان شش ساله: وقتی داری از حیاط به مهد کودکت م
فال روزانه چهارشنبه 29 خرداد 1398

فال
روز متولدین فروردین: ممکن است شما فکر کنید که خواسته‌های شما با
خواسته‌های افراد دیگر تفاوت دارد و برنامه‌های شخصیتان با اهداف کسانی که
به شما نزدیکند مغایرت دارد. اگر فکر می‌کنید می‌توانید فرد دیگری را
متقاعد کنید که نقطه نظرش را به خاطر حمایت کردن از برنامه‌هایتان تغییر
دهد، یا به این کار مجبورش کنید، اشتباه کرده‌اید. سعی نکنید که در یک
کشمکش راه حل خودتان را تحمیل کنید. فقط انرژی بیشتری برای ف
در سال ۱۳۸۲ و پس از آشنایی با خوشنویسی و لوازم آن، نشانه های خلق مرکب خوب در گوشه اتاقی از منزل «جمال امینی» بروز ظاهر می کند، بعد از یک گرداگرد ابدار چند ساله آزمایش و خطا، ایجاد ممزوج خراج می دهد و آنچه امروز به نام ممزوج «نگار» مشاهده می شود، یکی از ۳ مرکب خوب در کشور است که اساتید شکوه چون امیرخانی، شیرازی و... به خشکی امدن آن مهر تایید گذاشته و با آن می نویسند. داخل ادامه گفت وگوی همشهری را با «جمال امینی» خوشنویسِ مرکب ساز می خوانید. مرکب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها